1 / 5
TAVRIA 1.1
100.000 МКД
Цената не е фиксна
26.12.2022 00:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

Lada

Модел:

Друг модел

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

50000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

37 kw / 50 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

TAVRIA DANA 1.1; 1091 cm3; сива, 5 врати,
ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ, ГАРАЖИРАНО ВОЗИЛО, НЕМА КОРОЗИЈА, СО КУКА И ИНСТАЛАЦИЈА, РЕГИСТРАЦИЈА И СЕРВИС НА МАСЛО РЕДОВНО, ПОСЛЕДНО ВО НОЕМВРИ 2022,
ПОВЕЌЕ ИНФО НА +38975752002 (КОРИСТИ viber ИЛИ смс ПОРАКИ) ИЛИ
ЕМАИЛ: borisdr@hotmail. com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

БОРИС ЖЕЛЧЕСКИ
Потврден огласувач
075752002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам