1 / 10
ROVER 820 Ti V6 24 VALVE
150.000 МКД
Цената не е фиксна
03.12.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Rover

Модел:

820

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

2200cm3;
КРАЛСКИ РОВЕР, СО КЛИМА, КОЖЕНИ СЕДИШТА ВО ДОБРА СОСТОЈБА, АВТОМАТСКИ МЕЊАЧ, СПОРТСКИ, КОМФОРЕН, СО КЛИМА, ГАРАЖИРАН, БРЗ, КЛАСИЧЕН, РЕГИСТРИРАН РЕДОВНО И СЕРВИСИРАН,
ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ +38975752002 (ВИБЕР) ИЛИ ЕМАИЛ: borisdr@hotmail.com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

БОРИС ЖЕЛЧЕСКИ
Потврден огласувач
075752002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам