1 / 8
ROVER 800 FASTBACK 820i 1994CM3
60.000 МКД
Цената не е фиксна
03.12.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Rover

Модел:

800

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

2.0, INJECTION, 16 VALVE,
КРАЛСКИ РОВЕР, СПОРТСКИ - ХАЧБАК, ГАРАЖИРАН, КОМФОРЕН, БРЗ, КЛАСИЧЕН, РЕГИСТРИРАН РЕДОВНО И СЕРВИСИРАН VO STRANSTVO,
ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ +38975752002 (ВИБЕР) ИЛИ ЕМАИЛ: borisdr@hotmail.com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

БОРИС ЖЕЛЧЕСКИ
Потврден огласувач
075752002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам