1 / 10
Bager Hitachi Zaxis 240 LCN.3
По Договор
24.01.2023 22:13

Прилеп / Прилеп

Bagero e vo predobra sostojba,2007 godina so 13.000 rabotni sati,tezina 23700kg,od prv sopstvenik.Za povejke info javetese !!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам