1 / 1
SE IZDAVA DUKAN 90 KVADRATI
1 €
06.01.2023 22:26

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

90 m²

Греење:

Друго

Se izdava dujcan naselba rid raboten kako market dolgo vreme 90kvadrati povejke info na 075584449

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Boris
Потврден огласувач
075584449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам