CELICNI BANDAZI 5X112 5X120 5X100 5X108 4X100 4X108
1 €
19.11.2022 20:32

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Останато

Celici bandazi za vw, bmw, opel, audi, mercedes, pezo, citroen, ford...14ki...15ki...16ki

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078846264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам