4 GUMI 235 60 16 ZIMSKI
1 €
19.11.2022 21:14

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

235

Висина:

60

Дијаметар:

16

Gumi se vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078846264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам