1 / 8
OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 17:06

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se Prodava OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god. DIESEL
Voziloto e uvezeno od prv sopstvenik i vozeno 1 godina bez nikakov nedostatok, celosna istorija i servis samo vo ovlasteni saloni za opel, bez vlozuvanje, kako novo.
Poveke informacii na tel.
ABS • ESP • Crusise Control • Airbag – предни странични и кровни • Eлектрика на предни и задни прoзорци • Греачи на ретровизори • клима-климатроник • Радио Intellilink со интегриран систем за навигација • Bluetooth • Патен компјутер • Дневни LED предни светла • Мултифункционален кожен волан со команди • Наслон за рака • Isofix систем на задни седишта • Магленки • Сензор за светло • Паркинг сензори напреди позади со графички приказ • Автоматско севтло за тунел детектор • Сензор за дожд.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
078377828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам