1 / 4
Garnitura petosed ODLICHEN
29.000 МКД
22.01.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Vo odlichna sostojba Nov skroz ima mehan8zam za pustanje i fioka za skladiranje ,

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070324071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам