1 / 3
Се продава нова куќа
160.000 €
Цената е фиксна
02.01.2023 15:40

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

15

Квадратура:

388 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

152 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2008

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kiril Petrovic

Населба Кузман 3 ,Рид.
388 м2 стамбена површина,3 спрата ,152 м2 дворна површина.
Алармен систем,соларно,изолација ,нова градба...средена целосно по највисоки стандарди и внатрешно и надворешно.
Само за сериозни купувачи и со реална цена по квадратура.
071-278-945 или 071-214-427

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

V
Потврден огласувач
071214427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам