1 / 6
VW CRAFTER 2.5TDI 2015God
По Договор
20.11.2022 18:49

Скопје Центар / Скопје

Se Prodava ~ Moze zamena
Ve crafter 2.5tdi 2015
Kombeto e servisirano stegnato.Moze da se vidi da se proba vo sekoe vreme..
Registrirano 21.10.2023
Za Povekje informacii Inbox

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

B&B Alu Pvc
Потврден огласувач
075319447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам