1 / 2
Predna kocnica Nissin Suzuki gsxr k7 k8
50 €
Цената е фиксна
20.11.2022 20:12

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

gsxr

Километри:

20000

Polovna fabricka predna kocnica Nissin Suzuki gsxr k7 k8

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
75323712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам