1 / 3
Plocki za motor EBC novi + polovni
5.000 МКД
20.11.2022 20:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

gsxr

Километри:

15000

Novi zadni plocki + polovni predni 70% zivot odgovaraat za gsxr k7 k8 600, 750, 1000 cc. Doneseni od Amerika EBC DOUBLE H SINTERED.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
75323712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам