1 / 4
ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer
3.000 МКД
Цената е фиксна
09.01.2023 10:52

Куманово / Куманово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer
1.5 GHz Intel Celeron 1007U Dual-Core
6GB of 1600 MHz DDR3 RAM
Integrated Intel HD Graphics
500GB 7200 rpm Hard Drive
2-in-1 Card Reader (SD/MMC)
10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet
802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0
HDMI, VGA, USB 3.0, USB 2.0, S/PDIF
Adapter

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам