Plac vo Stenkovec
1 €
28.01.2023 13:24

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3810 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 3810m2 vo K.O. Gluvo Brazda (Stenkovec) so imoten list broj 2735. Cena po dogovor…Povekje info na 071/764-200

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Milosh
Потврден огласувач
071/335-630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам