1 / 4
placevi
6.000 €
08.12.2022 20:36

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Останато

se prodavaat placevi na slednive lokacii:
1.markova cesma 2000m2 6000 evra
2.mogila zad salida aqua park 2000m2 30,000 evra

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078453254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам