1 / 9
Mercedes c200 cdi EURO 5
По Договор
03.12.2022 19:03

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes C klassa 2010 Godina Euro 5
Registriran cela godina
Vo bezprekorna sostojba
Tel: 070599636

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXXXX
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам