1 / 10
MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g
4.250 €
Цената не е фиксна
24.01.2023 14:10

Кочани / Кочани

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD
--PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2009

POGODNA ZA SOFER POCETNIK !!!

--KLIMA
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--6X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO
--4 SOLIDNI GUMI
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER PERFEKNI !!!

--UVEZENA OD GERMANIJA

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

4200 €

FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

4500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам