1 / 7
Kawasaki zx6r fabrika
5.500 €
09.01.2023 14:02

Охрид / Охрид

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

Zx6r

Километри:

35000

✅Novi gumi pirelli roso corso 2
✅Nov lanec
✅Novi zvezdi
✅Novi plocki
✅Nov cnc stabilizator
✅Novo maslo motoul 7100
So 38xxxkm

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bujar
Потврден огласувач
078449671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам