1 / 6
Hamachi 300cc sport touring
1.850 €
Цената не е фиксна
09.01.2023 19:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Туринг

Година:

2020

Модел:

Hamachi

Километри:

5000

Motorot e vo odlicna sostojba registriran cela godina raboti se nanego. bez grebka moze da se vidi i proba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
76839042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам