1 / 1
Motor motorce motorche vespa skuter мотор веспа 50 скутер
1.150 €
22.11.2022 00:23

Прилеп / Прилеп

bt 50 retro Motorceto e od prv gazda
Pominati 5600 realni km
Vo top sostojba motorot raboti kako Nov malku vozeno
Ulje motor od 700den
Ulje pogon
+ dodatno Originalen golem dupli vizir GIVI 80e za zastita od veter
Nov akumulator pred nedela dena.

Trajno registrirano

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

reklami
Потврден огласувач
076208788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам