1 / 1
Се изнајмува дуќан
6.000 МКД
23.11.2022 12:46

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува дуќан за секаква намена на убава и пристапна локација на агол на Ул.Партизанска"бр 16
тел/070788167

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

B.K
Потврден огласувач
070788167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам