1 / 4
Traktor ford 4x4
4.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2022 14:06

Делчево / Делчево

Traktorot e vo super sostojba ima servo zdravi gumi, bez probl. Motor menjac hidraulika treda legalizacija samo 075229525 ili inbox

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
075229525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам