1 / 6
BMW F 10 2011
16 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 12:02

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

F10 2011 moze zamena so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

xxx
Потврден огласувач
070459999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам