1 / 2
Jeep bandazi
150 €
200 €
06.02.2023 17:48

Куманово / Куманово

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Bandazi za jeep grandshiroki 16ki ima i za jeep shiroki 15ki

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078243975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам