1 / 12
Se prodava IPHONE XS MAX
19.500 МКД
Цената е фиксна
15.01.2023 12:07

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone XS MAX

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

iPhone XS MAX
80% Battery Health
----------------------
Telefonot e kako nov bez zabeleski, vo perfektna sostojba.
Ne e eksponat, nikogas ne e otvaran i nisto ne e menuvano na telefonot !

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
077870632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам