1 / 4
Set 5 alatki za rezba, otsekuvanje, zlebuvanje na Drvo
799 МКД
01.01.2023 15:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Сет 5 алатки за резба, отсекување, жлебување на дрво. Изработени од челик со обложен титаниум, совршени за домашна употреба, општа градба и инженерска употреба.

✔ Може да се користи за резба на дрво, смола, пластика итн.
✔ Гравирање, отсекување, жлебување, шуплива резба и сл.
✔ Материјал: челик - обложен со титаниум.
✔ Количина: 5 парчиња/сет.
✔ Преносливи, издржливи, лесни за употреба.
⚠️ Движете се непречено од десно кон лево, без премногу сила, за да спречите отскокнување на алатот.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Multifunkcionalna alatka

450 МКД

Disk za obrabotka na drvo

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам