1 / 11
BMW X6 /(X-drive) 3.0 D
70.598.046 €
22.11.2022 23:11

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW X6 3.0 disel
god.2015
registriran za cela godina so zelen karton
190 kw(258 pa)
i drugi Felgi 19 so zimski gumi ima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

--Ardi—
kumanovo
Потврден огласувач
+389 70598046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам