1 / 1
Ram memorii za laptop
400 МКД
Цената е фиксна
13.01.2023 02:02

Куманово / Куманово

1. SiliconPower 4GB DDR3 1600mhz - 800 denari
2. Samsung 2GB DDR3 1333mhz - 400 denari

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070316718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам