1 / 4
Најнов Power INVERTER 24V/230V - 6000W!
18.900 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 04:18

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V-6000W.
Нов Инвертер одличен за фотоволтаици во куќа, викендица итн,...
Со чиста синусоида на излез како напонот од мрежата 230V/50Hz.
Располага со дисплеј за напонот на акумулаторот.
Располага со сите електронски заштити.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам