1 / 1
Plac vo Oreovec
12.000 €
29.01.2023 08:11

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

660 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Orevoec. Na ubava lokacija. So nekolku golemi orevi i kamen od stari objekti.1843/2 1843/3 1843/7 1843/8 cena 12000€
077609989 Dejan

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077609989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам