1 / 9
SE PRODAVA RANGE ROVER 3.0D
1 €
19.03.2023 09:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

registriran cela god povele info na tel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
075981064
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам