1 / 6
Се продава Iphone 13 - нов неотпакуван
55.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.11.2022 21:14

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

13

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Се продава Iphone 13 - moonlight blue, меморија 128 GB, RAM 4 GB. Телефонот е нов неотпакуван со гаранција. За повеќе информации на моб 078439881

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078439881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам