1 / 6
Se prodava nova agolna garnitura
30.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.12.2022 20:19

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАВАМ нова неотпакувана, аголна (лева или десна)гарнитура со простор за складирање од IKEA, модел FRIHETEN. Цена 30.000 денари. Контакт телефон 070 366637
070 366637

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

GOCE
Потврден огласувач
072236192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам