1 / 10
Fiat Punto Evo 1.3 Multijet
4.600 €
26.01.2023 11:15

Куманово / Куманово

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Fiat Punto Evo, 1.3 Multijet kompletno servisirano, novo lance(SKF), ulje(Eurol) i filtri komplet(Filtron), novi gumi, novi plocki, registrirano cela godina so zelen karton. Vo perfektna sostojba. Podetalni informacii na telefon. Na SMS poraki NE ODGOVARAM.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Yamaha Racing
Потврден огласувач
078258313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам