1 / 3
Reno Clio 1.4 RT celo ili na delovi
333 МКД
29.01.2023 19:51

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Celo ili na delovi. Motorot raboti no ima smesano ulje i voda. Ima elektricni stakla i servo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
077511493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам