1 / 9
NAD C162 & 216 THX
По Договор
31.12.2022 10:26

Кисела Вода / Скопје

PREDPOJACALO I IZLAZNO POJACALO 400W MONO 2x150 STEREO NA 8ohm
VRVNA SERIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од: Претпријатие

WiAudio
Hristo Tatarcev
Потврден огласувач
077855515
Испрати Е-маил до огласувачот

PIONEER 656 MK2

180 €

HARMAN KARDON HK 970

230 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам