1 / 10
Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.
4.700 €
Цената не е фиксна
30.01.2023 17:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Honda Civic 2.2i-ctdi
5 vrati. so zelen karton
- Centralno zaklucuvanje so dalecinsko
-klimatronik
-Elektrika na site 4 prozori
-Elektrika na retrovizori
-Greaci na retrovizori
-Aluminiumski bandazi
-12 air bags (vozdusni pernicina)
-ABS sistem za kocenje
-ESP,ASR sistem protiv prolizguvanje
-Fabricko radio so CD/MP3/AUX
-Senzori za rikvers-Parktronik-
-Bord kompijuter
Voziloto e vo ekstra sostojba napraven komplet servis pred skoro vreme, mnogu stegnato i dobro socuvano.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078434211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам