1 / 3
Мултифункционална полица VASAGLE
7.990 МКД
24.11.2022 17:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Организатор на хаосот во кујна. Предметите што некогаш биле заглавени на работните површини – термо бокали, тостери, блендери – сега можат да бидат организирани на 4-те полици од решетката на оваа кујнска полица за да го искористите максимумот од целиот достапен простор.

Повеќе информации и нарачки на:
https://kupiprodaj.com/product/vasagle-polica-kks90x/

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам