1 / 4
Viluskar Toyota
5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.12.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Se prodava viluskar Toyota vo ispravna sostojba,visina na podigajne 3m,ima komandi za levo-desno,tezina za krevajne 1800kg.
Moze i zamena za pogolem viluskar
Tel.078363775

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава / Можна е замена од:

ljupco
Потврден огласувач
078363775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам