1 / 12
BMW 116D 2011god.. >FACELIFT<
5 €
Цената е фиксна
27.01.2023 16:50

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

--BMW 116D 2011god.. >FACELIFT<

--100% GARANCIJA ZA KILOMETRI.
--MOZE PROVERKA PO VAS IZBOR...

--UVOZ !!! Germanija........

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

......
Потврден огласувач
...> 078/ 258/ 801 <...
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам