1 / 4
Ford C-MAX 1.6 TDCi
3.500 €
20.01.2023 07:36

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Motor 1.6 TDCI 109 KS
Registriran e cela godina do 24.12.2023 god.
Napraven e mal servis na 24.12.2022 god.
Napraven e golem servis.
4 novi gumi.
Izminati 194 500 km
Ekstra sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075651306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам