1 / 4
I phone 11 pro max
470 €
26.11.2022 10:59

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

I phone 11 pro max

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam I phone 11 pro max 64 GB socuvan maksimalno bez nikakva grebnatinka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tamara
Потврден огласувач
078292161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам