1 / 3
Се продава комплет гарнитура
1 €
26.11.2022 15:41

Охрид / Охрид

Се продава комплет гарнитура.
Троседот се пушта и е
во обро сочувана состојба
070522214

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
071389510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам