1 / 6
Продавам одлично зачувана гарнитура
19.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 15:47

Велес / Велес

Гарнитура која е користена краток период. Делот од тросед е со 170 см должина, а делот двосед 130 см, ќошот полукружен е 120 см. Седечкиот дел (ширина) 55 см, а висината 45 см. Гарнитурата се наоѓа во Велес. За договор јавете се на тел. 077 923 826 (Борче). Цена 19 000 ден.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076833088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам