1 / 12
Bmw 118 d 2.0d 143ks 2008godina
3 €
17.01.2023 20:58

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava bmw 118d 2.0 dizel 143ks 2008 godina facelift model.
Kolata e registrirana do 11.2023 godina i so napraven golem servis.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Aleksandar
Потврден огласувач
071312278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам