1 / 8
PEUGEOT 508 *Mozi zamena*
8.200 €
Цената не е фиксна
8.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 15:24

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS
2012godina
● 6 brzini
● Dvozonski klimatronik
● Tempomat/Limiter
● Bord kompjuter x2
● Keyless
● START/STOP
● Elektronska racna (auto hold)
● Greaci na sedista
● Kozen enterier
● Elektrika na stakla i retrovizori
● Parking senzori
● Usb/Aux/Bluetooth
● Komandi na volan
● Zatemneti stakla so ATEST
● Euro kuka so atest
● 17ki orginal bandasi so NOVI GUMI
REGISTRIRANA do 02 2024 CELA GODINA
MOZE ZAMENA
077 607 264

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aaa
Потврден огласувач
077 607 264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам