1 / 6
Aluminski bandasi
200 €
11.12.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Aluminski bandasi BBS 15ki 5x110 komplet so novi gumi balansirani 195 65 15 UNIROYAL bukvalno kako novi i bandasite i gumite

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Sadat
Потврден огласувач
071369499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам