1 / 4
SONY STR DE 315
100 €
Цената е фиксна
12.02.2023 10:38

Аеродром / Скопје

Exra socuvano vo domasni uslovi 100 w po kanal na 4 om.so daljinsko . FM odlicen priem na stereo signal. Plakjanje po proba .

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
71262995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам