1 / 12
Fiat sedici 1.6i 4wd Nov uvoz svajcarija
По Договор
20.12.2022 13:42

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Sedici

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat sedici 4wd🇨🇭🇨🇭
1.6 4wd Benzin
79kw..
2007GODINA
175.000 KILOMETRI
UVEZENO OD SVAJCARIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

OD OPREMA POSEDUVA:

- KLIMA
-ABS
-AIRBAG
-ESP
-EL PROZORCI
-RADIO CD
-BORD KOMPJUTER
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE i dr...

ZA PODETALNI INFORMACI NA MOB

071-242-905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Edin
Потврден огласувач
071242905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам